Arka Sıradakiler Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arka Sıradakiler Fan Sitesi

Üye ol Mutlu ol :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ceza Mahkemesi'ndeki OLay

2 posters
YazarMesaj
Ekin.ck*
CemrEkin*Ekin
CemrEkin*Ekin
Ekin.ck*

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Nerden ? : Ankara
Arka Sıradakilerden Kim ? : Artık ızlemıyorum [S.S]
Sitemizi Beğendin mi ? : ADMINLER GIRMEDIGI ICIN HAYIR !

Ceza Mahkemesi'ndeki OLay Empty
MesajKonu: Ceza Mahkemesi'ndeki OLay   Ceza Mahkemesi'ndeki OLay EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 8:47 am

Bu gün KanaL D'de Ceza Mahkemesi'ni izLedim.YazdıkLarım aLıntı değiLdir.Kendim gördükLerimi yazıyorum.

Şikayetçi oLan tarafın adı Sedat. Şikayet ettiği kişi Yonca ve dayısı. Şikayet sebebi Sedat'ın Yonca'yLa birLikte oLması ardından Yonca'nın Sedat'ı doLandırıp paraLarını çaLması. Ama henüz orada Sedat,Yonca ve Dayısı'ndan başka kimse bunu biLmiyor.

SanıkLar geLdikçe Sedat'ın güçLülüğü artıyor. Yani kimse Yonca ve dayısının hakLı oLduğunu söyLemiyor ve Sedat'ın tarafını tutuyor. En son sanık ELif Hanım [gazeteci] geLiyor ve gazeteci oLmasının avantajını kuLLanarak Yonca'nın banka hesabını inceLediğini söyLüyor. Bu arada Yonca 16 yaşında. DİKKAT ! 18 YAŞINDAN KÜÇÜK ! BöyLe bir durumda Sayın Yargıç Yonca'ya hakLı oLarak şu soruyu soruyor: "16 yaşındasın nasıL bir banka hesabın oLuyor ?" Yonca'nın cevabı ise dayısının ona açmış buLunduğu oLuyor.

En sonunda Yonca huzura çıkıp şunLarı anLatıyor:

"Ben 13 yaşındayken anne ve babamı kaybettim. Dayım bizim eve yerLeşti. Bir gece dayım odama geLdi ve beni soymaya başLadı. Daha sonra birLikte oLduk. Daha sonra her gece geLmeye başLadı. Sonra mahaLLemizdeki herkese sattı beni. Annem ve babam hayattayken bana amcaLık abiLik yapan herkesLe birLikte oLdum. Daha sonra bunLardan bir kısmı maaş gibi hesabıma para yatırdı.........." diye devam ediyor.

ÖnemLi oLan kısım Dayı'nın Yonca'ya yaptıkLarı ve sonrası.

Şimdi söyLeyin:

BU NASIL BİR DAYI ?
http://www.ghepsifan.eniyiforum.org / www.geycfun.tk
crayzz_01

Kadın Mesaj Sayısı : 45
Nerden ? : napcan yanımamı gelcen
Arka Sıradakilerden Kim ? : ibo

Ceza Mahkemesi'ndeki OLay Empty
MesajKonu: Geri: Ceza Mahkemesi'ndeki OLay   Ceza Mahkemesi'ndeki OLay EmptySalı Kas. 25, 2008 2:35 pm

yazık kıza yaa ama kızda bı polıse gıdebilirdı veye yapmıcam dıe zorluk cıkarabılırdı

Ceza Mahkemesi'ndeki OLay
1 sayfadaki 1 sayfası