Arka Sıradakiler Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arka Sıradakiler Fan Sitesi

Üye ol Mutlu ol :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hipnoz kLibi yasakLandı !

YazarMesaj
DiLa-S*
Sevda Fanatik Admin
Sevda Fanatik Admin
DiLa-S*

Kadın Mesaj Sayısı : 120
Nerden ? : Sevdamın GözLerinden
Arka Sıradakilerden Kim ? : Sevdaa'm :))
Sitemizi Beğendin mi ? : Seviorum sitemi (LL)

Hipnoz kLibi yasakLandı ! Empty
MesajKonu: Hipnoz kLibi yasakLandı !   Hipnoz kLibi yasakLandı ! EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 8:39 pm

Hande Yener'in son albümünün ilk klibi RTÜK engeline takıldı. RTÜK yetkilileri, iki **'in rol aldığı, ayrıca bazı seks oyuncaklarının kullanıldığı "Hipnoz" klibini, "gençlerin ruh sağlığını bozar" gerekçesiyle yasakladı...

Hande Yener'in çekimlerini birkaç gün önce tamamladığı "Hipnoz" adlı klibi, daha ilk günden RTÜK engeline takıldı. İki **'in rol aldığı, bazı seks oyuncaklarının kullanıldığı klibi izleyen RTÜK görevlileri, "Klipteki sada-mozo görüntüler gençlerin ve çocukların ruh sağlığına zararlı. Yayınlanması sakıncalı" diyerek, çalışmanın televizyonlarda gösterilmesini yasakladı.

Sürpriz gelişme üzerine Hande Yener'in yapımcısı Erol Köse şu açıklamayı yaptı: "Bu çalışmada yönetmenlik yapan Kemal Doğulu'yu klibin çok riskli olduğu konusunda uyarmış, bazı revizyonlar yapmaları gerektiğini belirtmiştim. Klip çekimindeki görüntüler RTÜK görevlileri tarafından izlendikten sonra, komisyon sonucunu sanatçıma ilettim. Ben de üzgün ve şaşkınım."
https://arkasiradakiler.forum-canada.com

Hipnoz kLibi yasakLandı !
1 sayfadaki 1 sayfası